Wishlist / İstek Listesi II ❥

13:00

Herkese yeniden merhaba! 

Hazır yeni yıl yaklaşmışken geçen sene olduğu gibi bu sene de bir istek listesi yapmak istedim.. Aslında istemezdim ama öyle güzel şeyler çıktı ki yine!! Ocağıma incir ağacı dikecek listeyi şimdi sizlerle paylaşayım diyorum, kötü örnek olmayayım aman :) Önce ihtiyaçları sonra maymun iştahlılığı yaptıklarımı göstereceğim:

1. Burberry Fresh Glow Luminous Fluid Base: Hakkında harika yorumlar okuduğum cilde hem nem veren hem de ışıltı veren bu baz tam benlik. Hazır elimde bütün bazlar bitip/bozulup kalmadığına göre almamda sakınca yok.


2. Instut Esthederm Cilt Bakım: Tüm seti değil de serum ve nemlendiricisini almayı düşündüğüm marka. Cilt lekeleriyle (sivilce izi gibi) en güzel başa çıkan seri buradaymış. Yakın zamanda almak istediklerimden.. Deneyip göreceğiz!


3. Too Faced Chocolate Bon Bons Palet: Çok fazla söze gerek var mı? Tamam ihtiyacım yok ama çakzel be kızlar :/4. Tarte Tartelette in Bloom Far Paleti: Bu daha kullanışlı olduğu için ilk önceliğim bu palette. Tabii kimden alabilirim bilmiyorum :/ İLK GÖRÜŞTE AŞK RESMEN!

5. Too Faced Natural Matte Eyes Far Paleti: Hepsi mat farlar, çok harika yorumlar var hakkında. İhtiyacım gerçekten yok ama kozmetik aşkım gelirse alabilirim :)

6. Dior Diorskin AirFlash/Urban Decay Naked Skin  Fondöten: Elimde hiç! fondöten yok. Kimini sattım, kimi bozuldu, kimi ise bitti. Sadece bir tane BB kremim var orta halli. Bu Dior'un fondüsü de çok övülenlerden ve yapısı denediğim kadarıyla incecik. Urban Decay de incecik ve alt tonu bana daha uygun. Tekrar deneyip ikisinden birini almayı düşünüyorum. Ya da ikisini alıp dönüşümlü kullanmayı :)
7. Makeupgeek Farlar: Talc'a alerjim var ancak talcsız farlar makeupgeek markasında ve the balmda var. Ben de açıkçası the balm farlara hayran biri değilim. Şu markadan bir palet yapsam listemdeki too faced paletlere el sallarım ve arkama bile bakmam. 6 dolarlık farlara 35 lira dedikleri için de ig satıcılarından almak istemiyorum açıkçası. Listemin en çok istediğim öğelerinden biri de bu :)

Liste sanırım uzar da gider ama biraz daha hayal mertebesinde olanları göstermek istedim sanırım :) 

Bu arada yapısı incecik önerebileceğiniz fondötenleri yorum olarak bırakırsanız inanılmaz sevinirim!

Sevgiler,
Merv


You Might Also Like

  1. too face paletler muhteşem bulsam alırım sanırım ikisini de :-)))

    YanıtlaSil

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe