MAYBELLINE GEL EYELINER

17:37

Tekrar merhabalaaaar :)

Hazır eyelinerlardan başladık, böyle devam edelim dedim ve bugün de kullandığım Maybelline'in o harika gel eyelinerından bahsedeceğim. Eyelinerda pek de farklı renkleri kendime yakıştıramadığımdan, yine riske atmadan ilk olarak 01-Intense Black rengini almıştım 2 ay önce.


-Çok şık bi' kutusu var, sade ambalajları seviyorum. Yanında bir de eyeliner fırçası var, bana gayet kullanışlı geldi yumuşacık bi' fırça. Ama incecik bi çizgi çektirmiyor.Aşağıdaki kalınlıkta çekebiliyorum en ince, yedek bir eyeliner fırçası şart yani benim için :)
-Bu benim ilk gel eyeliner deneyimim, iyi birşeyle başlamak istemiştim. E bu kadar methini duyduktan sonra tabii ki Maybelline'e yöneldim. Normal satış fiyatı 24tl, ben indirimli birgünde 17 liraya almıştım.
-Yapısı yu-mu-şa-cıııık!
-Rengi mat siyah,kullandığım diğer eyelinerlar daha parlak bitiyor.
-Simsiyah olmaması belki can sıkıcı olabilir.
-Ürünü ilk başlarda azcık aldığım için renk vermiyor sanmıştım ama cimriliği bırakınca gayet güzel rengini verdiğini gördüm :)
-Kalıcılık olarak benim gözlerim terliyor,ya da yağlanıyor mu denir ona :) her neyse o yüzden genelde kalıcı olmaz bende eyelinerlar ama bu 4-5 saat kalıcı oldu sonra silikleşti birazcık.E o kadar da olsun!
-İlk elimde denemiştim ve 2 günde zor çıkmıştı,kuruysa göz kapaklarınız sizde daha kalıcı olucak demektir bu da :)

Açıkçası ben pek de bi olumsuz yön bulamadım, bundan sonra gel eyelinerda Maybellineden başka macera aramam :)

Hoşçakalııın,
Gülüş ^.^ 

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe