L’Oréal Telescopic Carbon Black Maskara

22:52

Yeniden merhaba herkese :)
2 yıldır aşk yaşadığım maskaramı bugünün menüsünde!

Maskara sanırım benim için olmazsa olmaz çünkü kısacık kirpiklerim var ve makyajı en çok değiştiren şeyin de maskara olduğunu düşünüyorum. Yani eyelinersız maskara olur da maskarasız eyeliner olmaz benim için!

Bir maskaradan istediğim sadece uzatması aslında. Çünkü kirpiklerim dediğim gibi sık ve azcık kıvrıktır. Yani elbette hem kıvırsın hem uzatsın hem tek tek ayırsın üstüne de dramatik bir yoğunluk versin takma kirpik gibi isteriz ama hepsi bir arada olmuyor.

Kıvırma işlemini kirpik kıvırıcıyla sağladıktan sonra maskaramı uyguluyorum vee işte benim istediğim sonuuuç, uzun ve yapışmayan ağırlık vermeyen eyelinerımı layikiyle tamamlayan bir maskara :)Özelliklerine ve ambalajına gelirsek;


  • Kıllı fırçalardan ziyade plastik fırçalar kirpiklerimizi tek tek ayırmaya daha uygun.
  • Eğer 3-4 kat rimel uygulamayı seviyorsanız illaki yapışacaktır kirpikleriniz. 
  • Klasik maskaralar gibi değil fırçası, adı üstünde telescopic kıvırmayı ve dolgunlaştırmayı beklemeyin bu tontişten sadece uzatıyor azıcık da kıvırıyor.
  • Fiyatına gelirsem Maybelline kadar ucuz değil ama ben hiç hoşlanmadığım için Maybelline maskaralardan bundan indirimde yedekliyorum kendime.
  • He bu arada fiyatı indirimsiz 40-42tl arası değişiyor sanırım.
  • Gratiste Watsonsta sürekli indirim oluyor verdiğiniz paraya değecek diye düşünüyorum. Önermekten asla çekinmeyeceğim bir ürün kendisi :)Bir sonraki yazımda görüşmek üzere
  sevgiyle kalın
Gülüş >.<


You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe