GRATIS INDIRIM ALISVERISIM

16:08

Herkese merhaba!

Bu haftasonu da geçerli olan Gratisi'in %40+ gratis kartlılara özel %10 indirimi vardı. Böyle durumlarda en çok indirime girmeyen şeyleri almak mantıklı. Örneğin biz (erkek arkadaşımla) bir sürü çikolata, içecek bile aldık :) 

Onları göstermeden mağazada her şey tükendiğinden içinden seçtiklerimi fiyatlarıyla göstereceğim. Benim için en eğlenceli part maskeler:Cettua AC Clear Facial Mask: Bakalım nasılmış. Akneli ciltler için olduğu yazıyor. Deneyip göreceğiz. 2.35 tl

Cettua Foot Mask: İlk defa ayak maskesi deniycem, çok eğlenceli 4.15 tl

Cettua Pore Control Facil Mask: Haftasonları maske yapmayı seviyorum. Bunu da ilk defa deniycem. 2.35 tl

L'action Soyulabilir Maske: Hep bi soyulan maske denemek istemişimdir. İçimde mi kalsındı? Kalmasındı tabii ki. 4.15 tl
Palmolive Sabun: Süngerlerimi temizlemek için aldım. 1.95 tl 

Elseve Saç Maskesi: Kırmızı versiyonu en sevdiğim ama ne zamandır bulamıyorum onu. Yazısı şurada. Şüphesiz en sevdiğim uygun fiyatlı saç maskesi ♥ 9 tl. 

Benri Kulak Temizleme Çubuğu: Klasik. 1.15 tl 

Essence Lash Princess Maskara: Yazısı taze, şurada. Bu alışverişte aldığım tek kozmetik. Daha uygun fiyatlı bu kadar güzel bir maskara yok. 7.30 tl :)

Benri Asetonlu Oje Çıkarıcı: Seviyorum, bir kusurunu görmedim. Küçük boyu kalmıştı. Olsundu. 2.25 tl

Benri Makyaj Temizleme Çubuğu: Göz makyajında pratiklik sağlıyor. 1.75 tl

İpek Disk Pamuklar (organik): Disk pamukları yüzümü temizlemede kullanıyorum, gözlerim için değil. Bulduğum en yumuşak olanları da bu markanın. 3.90 tl

Splat Diş Macunu: Normalde Paradontax kullanıyorum içeriği temiz olduğu için ancak bu çok övülünce denemek istedim. 15 tl. 

İpana Diş Macunu: Bu anneme. 8.30 tl

İpek Kocaman Pamuk: Klasik oje temizlemek için, 1 yıl yetiyor. 3.55 tlGördüğünüz gibi çok eğlenceli bi alışveriş olmasa da ihtiyaç gidermek için oldukça hesaplı bi indirimdi. Siz neler aldınız? 

Sevgiler,
Merv


You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe