ESSENCE || Lash Princess Maskara ♕

20:13

Yeniden merhabaaaa!


Drugstore olarak en sevdiğim maskara markası L'oreal; yalan değil. Telescopic maskara hele canımın içi. Ancak Lorealin de pek bir "uygun fiyatlı kozmetik" kategorisine girer yanı kalmadı. Ben de Maybelline'in meşhur maskaralarını denedim ancak çok da bayılmadım. 

Açıkçası beni maskara konusunda memnun etmek çok zor, çünkü kirpiklerim kısa ve düz. Yoğunluğu da normal.

Maskaranın ambalajı çok güzel. Tam piremses maskarası :)

Fırçası ise gördüğünüz gibi değişik şekilde kıllarla yapılmış. Plastik değil. Essence fırçasının şeklini kobra figürü olarak tasvir etmiş, haksız da sayılmaz epey kıvrık ve ilginç. Kirpikleri çok güzel kavrıyor.
  • İlk açıldığında yapısı epey ıslak olduğundan çok bir etki alamadım. Maskarayı açık şekilde 10-15 dk kadar beklettikten sonra kıvamını buldu.

..Ve..


Yukarıda 1 kat uygulanmış halini görüyorsunuz.
Bütün Maybelline, Rimmel London maskaralarını kenara attırdı. Göz bebeğim oldu!
Dolgunluk vermesi, kıvırık yapması, orta boyutta uzatması..10 liralık maskaranın marifetine bak sen! Biraz topaklanma yapıyor 2.katta (yukarıdaki gibi) ama çok problem ettiğim bir şey değil. Siz sevmiyorsanız ardından boş bir maskara fırçası ile üzerinden tarayabilirsiniz.
7 saat hiç dökülme yapmadı, akmadı. 

Tek üzücü yanı artık üretilmeyecek olması, ben gördüğüm yerde direkt kapmayı planlıyorum 1-2 tane daha! Essence markasının tüm ürünlerini Gratis ve Rossmann mağazalarından bulabilirsiniz.

Yazıda mutlaka eksiğim, kusurum olmuştur, merak ettikleriniz varsa yorum olarak bırakabilirsiniz. 


Sevgiler, 
Merv. 

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe