Miss W || Hacim Veren Organik Maskara

18:03

Herkese merhaba! 
Daha önce şuradaki yazımda Yaşam Dükkanı adlı organik/doğal/içeriği temiz ürünler satan internet mağazasından Miss W markasının ürünleri denemem için gönderildiğinden bahsetmiştim. Ben de sıra sıra hepsini yorumlayacağım ve ilk sıra bu dolgunlaştırma vaadi veren rimelde. Bakalım beğendim mi?Ambalajı geri dönüşüme uygun olacak şekilde üretilmiş.. 


Fırça plastik değil kıllı bir fırçaya sahip.  Özellikle dolgunluk veren maskaralarda kıl fırçalar çok daha iyi iş çıkarıyor.

Benim kirpiklerim kısa, düz, hacimsiz. Bu maskaranın verdiği görünüm beni günlük olarak çok tatmin etti. Hatta organik olduğunu düşünürsek maskaranın verdiği görünüm şahane.

AMA


Gördüğünüz gibi 3 saat sonunda bütün maskara yüzüme döküldü. Şaka gibi! Hem klimalı ortamda hem normal günlerde denedim ve hep aynı rezillik. Hayatımda kullandığım en berbat maskara olarak tarihe geçebilir. 

İçerik: Su, Şam Gülü Suyu*, Senegal Akasya Gamı*, Poligliseril-6 Distearat, Balmumu*, Aloe Vera Yaprağı Suyu*, Poligliseril-3 Diisostearat, Sükroz Palmitat, Gliseril Behenat, Gliserin, Candelilla Mumu, Kayısı Çekrideği Yağı*, Argan Yağı*, Stearik Asit, Palmitik Asit, Koko-Kaprilat/Kaprat, Hidrojene Zeytin Yağı Stearil Esterleri, Benzil Alkol, Dikaprilil Ether, Ksantan Gam, Dehidroasetik Asit, Sodyum Benzoat, Potasyum Sorbat, Sitrik Asit, Tokoferol, Laktik Asit, Sodyum Hidroksit.
 *Organik tarım ile elde edilmiştir.

Organik olduğu için çok az akmasını affedebilirdim ama ne yazık ki yolumuzu çoktan ayırdım. 

Ben yine de bir deniyim derseniz şuraya tıklayarak 49 liraya sahip olabilirsiniz. 

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe