BAYRAM ALISVERISI || Gratis ve Watsons

11:35


Öncelikle bu bayram sadece ihtiyaç alışverişi yaptığımı ve sanki dünyada bir daha bulamayacakmışım gibi ürün depolamayı bıraktığımı söylemeliyim :) Çünkü çoğu zaman depoladığım ürünler bozulabiliyor ya da gerçekten çok yer kaplıyorlar.. 

Aslında renkli kozmetik de almayacaktım ama son anda kandırıldım kızlar! Aşağıda göreceğiniz iki arkadaş peşimi bırakmadı yoksa ben alır mıyım?Palmolive Duş Jeli: Daima en sevdiğim duş jeli markası. Mor ve mavi kutulu kokularını seviyorum. İçinde minik partiküller var ve tam yaz gibi kokuyor. Riske girmedim ve 2 adet aldım çünkü çabuk bitiyorlar. Fiyatı 6.5 veya 7.5 TL olması lazımdı.

BENRİ Gliserinli Oje Çıkarıcı: En sevdiğim asetonlu oje çıkarıcısı, tabii ki damacana boyu. Eyvah aseton kalmadı derdi olmuyor. Normalde pembe versiyonunu yani gliserinsizini kullanıyordum bu sefer değişiklik olsun dedim. İndirim yok idi, 7.5 TL, Gratis'ten.

Neutrogena Makyaj ve Yüz Temizleme Jeli: Sürekli farklı temizleyiciler alıyorum indirimlerde, Nivea köpük temizleyici çok çabuk bitivermişti beğensem de tekrar almadım. Göz makyajını güzel çıkarıyor 2 günde bunu deneyimledim :) Fiyatı 11 TL, Watsons'tan.

Neutrogena Göz Makyaj Temizleyici: Bu markada %50 indirim vardı. Bence drugstore olarak en başarılı göz makyaj silici budur! Şaşmam. 12.5 TL, Gratis'ten.

Deborah Milano Watery Mousse Köpük Far: Deborah'ta %50 indirim vardı. Bunun yapısı Max Factor krem farlara çok benziyor. Köpüksü. Merakıma yenik düşüp 2 renkten açık olanını aldım. 17 TL, Watsons'tan.

The Balm Meet Matte Hughes Likit Ruj "Committed": Zorla peşimden geldiler demiştim :) %40 indirim vardı. Fiyatı 20 TL, Gratis'ten.

Paradontax Diş Macunu: Fotoğrafa eklemeyi unutmuşum. İçeriği temiz sayılabilecek kolay ulaşılır bir marka. Gratis'ten 14.5 TL ye aldım. Daha önce eczaneden 18 liraya almıştım :)

Umarım sizin de çok abartmadığınız, tüketim çılgınlığına katılmadığınız bir alışveriş olmuştur.. Şimdiden iyi bayramlar herkese!

You Might Also Like

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe