MAYBELLINE Color Tattoo 24 Hours Eyeshadow | "65" Pink Gold

14:18

Herkese merhaba!
Geçtiğimiz yazılarda Maybelline'in krem farlarından "on and on bronze" rengini çok sevdiğimi söylemiştim. Yazısı da şurada.. Onu çok sevince indirim zamanı bir de bu pembeli "pink gold" rengini aldım. Peki sevdim mi? Aralarında bir fark var mı? 
LR: 65 Pink Gold - 35 On and On Bronze
Öncelikle ikisi de aynı seriden olmalarına rağmen yapıları epey farklı. On and on bronze rengi daha katı iken bu pembiş daha krem/köpük arası bir formüle sahip.
Daha kremsi olduğu için sanıyorum ki altına far bazı sürmediğim günlerde gözlerimin katlanma çizgisine çok fazla doldu ve çirkin göründü.Üzerinden benzer bir renkte toz far ile geçip sabitlesem dahi katlanma bölgesine yine doldu.
Yani alttan mutlaka bir primer kullanmak şart.


Rengi soğuk ve ışıltılı/metalik bir prenses pembesi.
On and On Bronze rengini parmaklarla sürüldüğünde ancak metalik etkisi tam anlamıyla ortaya çıkıyordu ancak bu renkte sık kıllı bir fırçayla da rengini tam veriyor.

Ben far bazı kullanma olayını ortadan kaldırdığı için "on and on bronze" rengini sevmiştim. Bu renk ise far bazı olarak kullanmaya uygun olmadığından almaya gerek olduğunu çok da düşünmüyorum.  Kısacası kendisi kenarda bekleyen kozmetikler kervanına hoşgeldi :)

Gratis, Rosmann, Watsons, Migros, Cosmetica gibi mağazalardan 9-15 TL arası fiyatlara bulabilirsiniz. 

You Might Also Like

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe