Yves Rocher Doğum Günü Alışverişim

15:41

Yves Rocher markasını kampanyalı olduğu dönemlerde seviyorum aksi takdirde normal fiyatlarını kalitesine göre biraz fazla buluyorum. Bu alışverişimde de doğum günüm için 2 al 2 öde fırsatı ile satın aldıklarım var :)
Sol baştan başlayalım:

Yves Rocher Douceur Gentle Silikon ve Parabensiz Şampuan: Bu alışverişimde hediye olarak verildi. Daha önce Y.R. ye ait onarıcı şampuanını kullanmış, kepek yaptığı için yarısından sonrasını fırçalarımı yıkamak için kullanmıştım. Bakalım umarım bu güzeldir. Bitirdikten sonra burda yorumlarımı paylaşacağım.

Yves Rocher Nutri-Repair Mask: Kendisi yoğun onarıcı bir saç maskesi ve silikonsuz. Jojoba ve shea yağı içeriyormuş. Henüz elimdeki maske bitmediği için kullanmaya başlamadım. Mutlaka bir blog postu hazırlayacağım.

Yves Rocher Intense Color Single Eyeshadow 102- Rose Boise: İçinde pembelik olan güzel mat bir geçiş rengi. Elimde benzeri yoktu. Çoktan kullanmaya başladım. Biraz daha kullanıp yazacağım. Bunu sonradan görüp aldım, indirimdeydi normal fiyatı 37 tl ama indirimle 20 liraya aldım. 37 liraya değeceğini düşünmüyorum..

Yves Rocher 3 in 1 Göz Kalemi "01 Brun": Klasik bir kahverengi göz kalemi. Oldukça akma yapıyor. Elimdeki Essence göz kalemim rengini tam vermediği için almıştm. Bu rengini veriyor ama akıyor :( Biraz daha deneyip tam bir yazı hazırlayacağım. Fiyatı 19 tl idi indirimle.

Yves Rocher Kaş Kalemi: Bendeki rengi "blonde" yani sarışınlara uyacak bir renk. Kaş tarağı kısmı çok başarılı. Kalem biraz sert olsa da kaşları kırıp dökmüyor. Aldığımdan beri severek kullanıyorum ama yorum yapmak için erken. 

Yves Rocher Perfecting Toning Lotion: Aklımda bu yoktu ama 4. ürünü ararken bunda karar kıldım. Losyondan biraz daha ince kıvamda bir tonik. Bir kaç kere kullandım şimdilik anlaşıyoruz. 32 lira %20 indirimli fiyatı.. 

Benim alışverişim bu şekildeydi, YR ile tanışma kıvamında oldu diyebilirim. Daha önce kayda değer çok fazla ürününü kullanmamıştım. Yorumlarımı ürünleri bitirdikçe yazacağım.. Sizin Yves Rocher markasından önerileriniz neler? İlk önce hangisinin yorumunu görmek istersiniz? :) 


You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe