ECO COSMETICS || El Kremi

17:37

Herkese yeniden merhaba!


Vücudumda uzun süre kalacak, silmeyeceğim ya da yıkamayacağım nemlendirici krem, maske, serum gibi cilt bakım ürünlerimi seçerken içeriğinin müthiş temiz olmasına dikkat ediyorum. 

Sevgili Yaşam Dükkanı alışveriş sitesi de denemem için bir kaç organik kozmetik ürünü göndermek istemişti ben de kabul etmiştim. Yazısı yakında burada olacak. Daha sonra minik bir sürpriz yapıp bu içeriği tertemiz el kremini göndermişler. Ben de geldiğinden beri düzenli olarak kullandım ve deneyimimi şimdi paylaşıyorum. Öncelikle tabii ki Yaşam Dükkanı'na teşekkür ederim. Sitelerinde yüzlerce temiz içerikli ürün var bakmak isterseniz şuraya tıktık.. 


Eco Cosmetics'in bu el kremi %100 doğal içerikli,
%99,8 organik tarımla üretilmiş,
Hayvanlar üzerinde test yapmıyor,
Çevreye zarar vermiyor,
Ve de vegan. 

Bu özellikleriyle zaten gönlümü çaldı! 

Özellikle dikkat ettiğim içeriklerden Sülfat (SLS), silikon, sentetik parfüm,koruyucu, boya, PEG, parafin, paraben ve petrol türevi içermiyor. İçeriğin tamamı;Ambalajı çok kullanışlı. Kavanoz yerine böyle tüpte olması hijyenik açıdan çok önemli benim için. 

Kokusu bitkisel içerikli olduğu için çok bayılmadım ama koku hassasiyeti olan biri olarak kötü bulmadım nötrüm bu konuda :)

İçeriğinde yağ olduğu için sürer sürmez emilmese de 2-3 dakika içinde emilmiş oluyor. 

Uzun süre nemli kalıyor ellerim, özellikle manikür öncesi kullanıyorum ve tırnaklarım ile etleri yumuşacık oluyor.
Boyutu inanılmaz büyük 125 ml. Eğer elleriniz sık sık kuruyor ve evde böyle kocaman çabuk bitmeyen bir krem arıyorsanız içeriğinin temiz ve aynı zamanda etkisinin güzel olması nedeniyle tavsiye ederim.

Kullanım ömrü 6 ay, belirtmekte fayda var :)

Kısacası markayı böyle güzel bir ürünüyle tanımış olmam harika oldu, diğer ürünlerini de merak eder oldum! 

Yeniden görüşmek üzere, hoşçakalın..


You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe