Essence Eyebrow Designer "04 Blonde"

16:10

Kaşlar! Yüzümüzün ifadesini bir anda değiştiren, güzel alınmış ve doldurulmuşsa inanılmaz güzel bir ifade yaratan aksi takdirde ne kadar güzel olursanız olun, ne kadar güzel makyaj yapmış olursanız olun kötü kaşlarla hiç bir zaman bunları gösteremezsiniz! Bu yüzden eğer kaşlarınızla ilgili sorununuz varsa yüzünüze uygun renkte bir kaş kalemi/ farı/ jeli mutlaka kullanın. Ve farkı görün :)Öncelikle benim kaş ürünlerinden tek beklentim arada tek tük olmayan kısımları doldurmak, yeniden kaş yaratmak değil. Bugün sizlere uzun bir süredir severek kullandığım, fiyatının uygun olmasıyla dilediğimce açıp azalmasını dert etmediğim kaş kalemimi anlatıyorum :) 

Ambalajla başlamak gerekirse, kalemin kapağında bir kaş fırçası bulunuyor. Mantık güzel olsa da benim gibi gür kaşlara sahipseniz bu tarak pek işe yaramıyor. Ben kendi kaş fırçamı kullanıyorum.


Rengine gelirsek içinde kızıllık olmadığı için çok güzel ve oldukça doğal duruyor. 
Yapısı sert değil, tam kararında. 
Hemen hemen 2 kullanımda bir açıyorum bu yüzden biraz hızlı bitiyor. 

Kalıcılığı ise ortalama, eğer çok fazla doldurma gereği duyuyorsanız kaşlarınız için gün içinde silikleşmesi sizi rahatsız edebilir. Benim gibi doğal görüntüsü de yüz şeklinizi bozmuyorsa iyi anlaşırsınız. 

Kaşlarımla çok oynadığım için bende maksimum 3-4 saat kalıyor. Özel günler için değil ama günlük olarak beni tatmin etti.

Çıkarırken ise misel sulardan ziyade yağlı temizleyici kullanıyorum, misel sularla biraz ovmak gerekiyor bu sırada da bir kaç kaş telim intihar ediyor :)

Aşağıda hafif uygulanmış halini görüyorsunuz;

İpucu: Kaşlarınızı doldurduktan sonra bir fırçayla tarayıp fazlalığın fırçaya aktarılmasını sağlayın, böylelikle daha doğal kendi kaşınızmış gibi görünen kaşlar elde edeceksiniz

Fiyatı tam hatırlamamakla beraber maksimum 5 tl olan bu kalemi fiyat/performans açısından değerlendirdiğimizde gerçekten süper. Daha iyileri kesinlikle var ama fiyatları bu kadar makul değil. Bittikçe alabileceğim güzel bir alternatif bulduğum için mutluyum :)

Son olarak Essence ürünlerini Gratis ve Rossman marketlerde bulabilirsiniz.

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe