Mayıs Ayı Favorilerim

14:06

Herkese merhaba!

Yeni fotoğraf makinemin gelmesini beklediğim için bi süre buralarda yoktum. Ama dayanamadım geldim :)
Bu ay neredeyse hep aynı şeyleri kullandığım için bu yazıyı yazmaya karar verdim. Kimi uzuuuun zamandır zaten favorimdi kimi ise bu ay tanıştığım ürünler. 
• Clarins Instant Light Natural Lip Perfector: 
 Yaz geldikçe mat rujları kenara atamıyorum yalan değil ama parlak hatta ıslak dudak görünümü isteğim artınca bu isteği en güzel şekilde karşılıyor bu ürün. Hatta kendisi 2. paketim. 2 sene önce kullanmıştım geri döndüm.

• Bioderma Misel Su:
 4 veya 5. şişem kendisi. Bayılarak kullanıyorum ama kirpiklerde dökülme yapıyor baştan uyarayım. Bittikçe alıyordum ama sanırım bir dahaki sefere Cyrene ile aldatıcam kendisini :)

• HASK Keratin Protein Saç Bakım Yağı: 
Saçlarımı çok güzel parlatıp yumuşatıyor, boyutu tam çantaya atmalık. Gün içinde kuruluk hissedersem hemen çıkarıp kullanıyorum dışarıda bile :)

• Davines OI OIL: 
Saç uçlarıma kullanıyorum kırılmayı geciktirdiğini farkettim bitene kadar severek kullanırım kesin.

• Moshos Garden Brow&Lash Care: 
Kirpiklerimin dökülmesini durdurduğu için kendisine minnettarım. Yazın düzgün kullanımda yeni kirpik çıkarıp çıkarmayacağını da merak ediyorum :)

• Moshos Garden Body Butter:
 Kupkuru bacaklarıma çok iyi geldi. İçeriği de tertemiz. Neden The Body Shop body butterlarında, kimyasal kokularda ısrarcısınız? :)

• Cyrene SPF30 güneş kremi: 
Cyrene markasından kullandığım ürünlerin içinde memnun olmadığım yok. Cildime en iyi gelen markalardan biri. Ne bembeyaz iz bırakıyor, ne yağlı his. Tam aradığım güneş kremi. Başka markalardan almam artık. O kadar netim!

Cyrene AHA Glycolic Exfoliant:
 Sivilcem çıkmıyor resmen bu ürün sayesinde. Bi süre ara vericem kullanmaya ama şu mezuniyet dönemi stresinin gitmesini bekliyorum. Ayrıntılı yazısını yazacağım buraya. İyi ki karşılaşmışım kendisiyle!

Absolution markasının tester setini almıştım, o gündüz kremi, maskesi, serumu KALPKALPKALP Kesinlikle tam boyunu alacağım!

• Urban Decay NAKED Far Paleti:
 Bu ay o kadar sık kullandım ki. Renkler tam benlik. Kalıcılığı,yapısı HARİKA! Biraz tozutuyor ama abartılacak kadar değil. Detayları için tıktık...

• Colourpop markasından "Hanky Panky" rengi. Parmakla dokunduğımda çok pigmentli olsa da fırçayla göze aktarırken bi kaç kere batırmam gerekiyor. Islak gibi yapısı. Rengini çok çok sevdiğim için favorim👻

MAC maskara bazı, tam bir bombaymış. Kirpiklerime çok güzel dolgunluk verdi. Beyaz beyaz kalıntı da kalmadı. Keşke daha önce alsaymışım :)

• MAC "Nightsky" Göz Kalemi:
İçinde gümüş parıltı olan açık siyah göz kalemi :D yani çok simsiyah değil demek istiyorum :) Başlarda " ben bunu kullanmam yea" demiştim ama bir güzel lafımı yutturdu, o kadar şık duruyor ki gözlerimi açıp kapadıkça pırıltılı pırıltılı :)

• Benefit They're Real Maskara:
Mini boyunun büyüğünden daha güzel olduğunu farkettim. O kadar güzel ki, erkek arkadaşıma "takma kirpik mi taktın bakim sen" dedirtti :)

Live clean Sıvı Saç Kremi:
EN EN sevdiğim. Şurada karşılaştırmalı yazısı da mevcut. 

Daha güzel fotoğraflarla bir sonraki yazımda görüşmek üzere :) 

Bana ulaşabileceğiniz sosyal medya adresim:

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe