WET AND WILD || 'Walking on Eggshells' Far Paleti

12:18

Herkese yeniden merhaba!


Bugün sizlere uygun fiyatlı, kaliteli bir far paleti önerisiyle geldim.

Sadece Gratis mağazalarında satılan WnW markasının daha önce Cherry Bomb ve Bare it All isimli rujlarından bahsetmiştim yazıları şurada ve şurada. Genellikle MAC markasına dupe ürünler ürettiği için ve gerçekten bu fiyata böylesine başarılı ürünlere sahip olduğundan ülkemizde sıkça rağbet görüyor.

Sadece bu paleti kullanarak yaptığım göz makyajımla başlamak istiyorum. Bu paletle günlük doğal bir makyaj yapmak çok kolay.Katlanma bölümüne ortadaki rengi, göz pınarıma kırık beyaz rengi ve göz kapağıma pembe/şampanya rengi kullandım:

Deneme

Palette 3 renk var.
Ambalajı çok kötü, seyahatlerde yanıma almadım hiç çok dayanıksız bir plastiği var.
Yapıları gerçekten inanılmaz yumuşak, gözlerimi kapatarak dokunsam kesin pahalı bir markaya ait derim :) 
Ne yazık ki çok çok fazla tozutuyorlar.
Her biri sedefli, mat renk yok bu palette.

WnW Walking on Eggshells


  • Browbone için uygun görülen renk MAC in "nylon veya shrup" adlı farına oldukça benziyor hatta daha yumuşak. Beyaza yakın oldukça sedefli yapısıyla bence kaş altı için çok demode olsa da göz pınarlarına çok yakışıyor hatta yüzünüze aydınlık vermek istediğiniz yerlere de uygulayabilirsiniz gayet uygun bir far! Bir taşla 2 kuş!

  • Ortadaki bronz orta tonda kahverengi olan renk MAC in "cork" adlı farına muadil olabilir. Karıştırıldıkca sedefi azalıyor ve çok güzel bir crease (katlanma bölgesi) farı oluyor. Tüm göz kapağına sür ve kenarlarını dağıt! Tek farla tam göz makyajı. 

  • Pembe/şampanya rengi de çok çok güzel. Yine MAC den "naked lunch" a benzetiliyor bence tam bir muadil değil ama benzerliği yadsınamaz.
Farklı ışıklarda çekilen diğer bir fotoğraf.

Üzerinde Browbone,Crease ve Eyelid yazsa da ki bence biraz saçma." Size mi sorucaz nereye ne sürüceğimizi yani!" desem de bu fiyata bu kaliteli farlar kaçırılmaz :)

Dilerseniz kalın bir eyeliner çeker ve makyajı dramatikleştirirsiniz!
Deneme2


Fiyatı 14-15 Lira olması lazım.

İçeriği merak edenler için;

Hoşça kalın :) 

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe