M.A.C Alışverişim #1

18:18

Herkese yeniden merhaba!


Bugün alışveriş yapmışken sizlerle de paylaşmak istedim çünkü her zaman bulunmayan, M.A.C'in ara sıra çıkardığı bi' seti aldım. Belki merak edenleriniz varsa alasınız diye :) 

Bundan sonra aylık alışveriş yazısı yazmayı planlıyorum çünkü sürekli 1er 2şer aldığımda fazla alışveriş yapmamış gibi hissediyorum. Belki böyle kendimi kontrol edebilirim?

Resim yazısı ekle
Şimdi bakalım neler almışım? :) 
Resim yazısı ekle

  • İlk önce The Balmın göz bazı bana alerji yaptığı için talc içermeyen göz bazı arayışına girdim ve bulamadım. NikkiTutorials'ı bilmeyen yoktur, videolarında adeta tereyağını ekmeğe sürer gibi kutu kutu bitiriyordu ben de ondan görüp MAC'in prolongwear paint potlarından kendi ten rengime en yakın olan "Soft Ochre" rengini edindim. 2 haftadır neredeyse her gün kullanıyorum. Biraz daha kullanıp yazısını yazıcam :) Fiyatı 65 TL. 


  • Ardından annemle beraber benim kirpik kıran olduğuma karar verdik :D Napayım 1 aydır sürekli dökülüyor kirpiklerim hele maskara sürdüysem 5-6  tane gidiyor. Kirpiklerimin %25 i şu an ciddi manada eksik. Elimdeki tüm açık maskaraları attım. Kirpik dökülmem durmadan kullanmayacağım. Bu setin içindekiler;
Maskara Bazı (Tam boy normal fiyatı 51 tl)
Extra Dimension Maskara (Tam boy normal fiyatı 65 TL)
Nightsky göz kalemi
Mini boy göz makyaj temizleyici
Şeffaf çanta. 
Özellikle maskara bazı ve maskarası için aldım tahmin edersiniz ki ama yanındaki çantasını da çok sevdim, umarım memnun kalırım :) Setin fiyatı ise 116 TL. 


  • Bir de pigmentlerinden "naked" renginin testerını rica ettim sağolsunlar kırmadılar verdiler :) 

Benim bu ay yaptığım tek alışveriş buradan değildi ne yazık ki merakıma yenik düşüp aldıklarım, ihtiyaçlarım.. :) Bir dahaki aya toplu alışveriş yazımla (umarım az olur) görüşmek üzere :) 


You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe