Nuxe Nirvanesque Yeux 1st Wrinkles Smoothing Göz Kremi

16:53


Herkese yeniden merhaba!

Bugün sizlere ikinci kutusuna geçtiğim, yani oldukça uzun süre düzenli kullanarak deneyimlediğim bir göz kreminden bahsedeceğim. Öncelikle benim göz kremlerinden beklentimin ne olduğunu söylemeliyim, açıkçası oluşan kırışıklıklara bir kremin etki edip ütüleyeceğini düşünmüyorum. Olan olmuş artık. Önemli olan devamının gelmemesi. Bunun için de geç kalmadan eğer makyaj yapıyorsanız ya da cildiniz çok kuruysa 20lerin başında kendinize uygun göz kreminizi bulmalı ve düzenli kullanmalısınız. 

Benim göz altlarım kuru, mimik çizgili, çizgilenmeye meyilli çünkü yorucu ve düzensiz uykulu bir hayatım var.

Nuxe Göz Kremi
 Nuxe Nirvanesque Yeux Göz Kremi nin vaatlerini okuduğumda "oluşan ilk kırışıklıkları yok edeceği" yazıyordu. Dedim ya ben bu tür kelime oyunlarına pek inanmıyorum. Ama insan bazen inanmak istiyor.. :)

Göz altlarım çok kuru ve kuru olduğu iki dönemde de kullandım. 

  • Ambalajı harika, incecik ucu sayesinde dilediğim kadar ürünü parmaklarıma alabiliyorum.
  • Kokusu bitki gibi, rahatsız edici değil.
  • Göz altım çok kuru olduğu dönemde kesinlikle nemlendirmesi yetersizdi. Bol bol kullanmama rağmen o gerginlik hissini sadece bir kaç saatliğine aldı.
  • Hyluronik asit ve kafein ile hem kırışıklıklara iyi geleceği hem de göz altlarındaki koyuluğu iyileştireceği yazsa da aylardır kullanmama rağmen hiçbir etkisini görmedim.
  • Ancak kullandığım dönemde yeni bir kırışıklık oluşmadı. Bunu önlediğini düşünüyorum.
  • Şimdilerde normalden kuruya dönük göz altlarımla biraz daha iyi anlaşsa da nem vermesini çok başarılı bulduğumu söyleyemeyeceğim. 
  • Makyaj altına kesinlikle uygun değil, denizde yanarız da derimiz soyulur hani bu da aynı şekilde kapatıcı uygularken parça parça çıkıyor. Denemeyin! :)
  • Bence bu biraz daha normal göz altlarına sahip kişilere uygun.

    İçerik Bilgisi

Son olarak diyeceğim şey, tekrar almam ama "ben şimdiden tedbirimi alayım hiçbir sorunum yok" diyenlerin kullanabileceği içeriği diğer göz kremlerine nazaran temiz olan bu kremi önerebilirim. Ha tabi fiyatının da 60-80 TL civarı olduğunu belirtmekte fayda var (internette indirimli olarak bu fiyat aralığında bulabilirsiniz).Elbette daha uygun fiyata aynı ayarda bir krem bulunabilir. Bknz: Nonique Markasının Yeşil kapaklı serisi :)

You Might Also Like

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe