Nonique Extreme Energy Yüz Sıvısı

19:07

Herkese yeniden merhaba! İçerik Avcısı Merve yine iş başında :) Nonique markasının mavi serisinden göz kremini daha önce şu yazımda incelemiştim. Bugün de yüz kremini inceleyeceğim. Bakalım kimlere uygunmuş?

Önceki yazımda Nonique markası hakkında bilgiler vermiştim. Kısacası içeriği temiz olan bir marka. Hemen içeriğine bakalım;

nonique yüz sıvısı
Güzelce bir kutuda geliyor. Ambalajı gayet kullanışlı plastik bir tüp. Aynı zamanda geri dönüşebilen ambalaja sahip.
Vaadi, neme doyuran,kırışıklığı önleyen, güzelleştiren bir krem olması?! Tamamen yanlış..
Nonique Extreme Energy yüz sıvısı

Kıvamı,losyon kıvamında orta akışkanlıkta bir krem. Her ne kadar hafif yapıda gözükse de içeriğindeki yağlar sebebiyle yağlı/akneye meyilli ciltlere uygun olduğunu düşünmüyorum. Şahsen yaz sonunda aldığım bu krem yağlı bölgelerimde akneye sebep oldu. Ben de bunu kenara koyup kışı bekledim.

Alnım, çenem kuru diğer bölgelerim normal. Ilk başta verdiği his güzel. Çabuk emiliyor. İçeriğinde doğal yağlar olmasına rağmen yağlı his bırakmıyor. Ancak yeterince nem sağlamıyor ne yazık ki bi kaç saat içinde alnım eski kuru haline dönüyor.

Diyeceğim o ki bu kremi sadece normal ciltlere önerebilirim. Beklentiniz sadece orta derece bir nem ise tabii ki. Yine de çok daha iyileri var. Bunlar benim kişisel görüşlerimdi, eksiğim varsa belirtirseniz sevinirim :)

Fiyat: 10/10
Performans: 2/10

Nonique ürünlerine LilaKutu.com sitesinden ücretsiz kargo ile ulaşabilirsiniz. Fiyatı 36 TL.
Hoşça kalın.

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe