MAYBELLINE Color Tattoo 24 Hours Eyeshadow | "35" On and On Bronze

16:24

Herkese yeniden merhaba!

Bugün sizlere uzun zamandır severek kullandığım Maybelline markasına ait Color Tattoo serisinden "on and on bronze" rengini nasıl kullandığımı anlatacağım.
Bu farla yapılan makyajın videosunu izlemek için de şuraya tık tık..
Maybelline Color Tattoo 24HR
Ambalajından başlamak istiyorum. Defalarca yere düşürmeme rağmen çizilmedi bile :) Gerçekten çok sağlam cam bir kutuda, siyah plastik kapakla geliyor.Ben kesinlikle krem ürün insanıyım. Daha doğal ve homojen durduğuna, tenle bütünleştiğini düşünüyorum. Bu farın yapısı ise krem ancak yapış yapış değil oldukça katı. Fırçayla kullanılabileceği gibi benim gibi parmak ile de uygulayabilirsiniz ben parmakla uygulamayı daha pratik buluyorum bu tip ürünlerde. Parmaklarla sür, kenarlarını serçe parmakla dağıt! Bu kadar basit!

Kalıcılığına gelirsek eğer göz kapaklarınız yağlıysa gün içinde rengi kaybolmasa bile katlanma çizgisine doluyor, altından  far bazı uygulamanızı tavsiye ederim. Eğer benim gibi normal yani yağlanmayan göz kapaklara sahipseniz gün içinde hiç kontrol etmeye gerek duymadan far bazı olmadan kullanabilirsiniz.

Rengi ise gerçekten ha-ri-ka! Ben mavi gözlere bu tonları çok yakıştırıyorum. Ama bu renk her göz rengine şahane oluyor. Ne çok sıcak ne soğuk tam kararında bir bronz. Mat olmamasına rağmen ışıltısı günlük makyaja çok yakışıyor abartı durmuyor.

maybelline color tatto 24HR
En güzel artılarından biri ise yukarıda gördüğünüz gibi kaliteli olmayan farlarınızı bu krem far ile daha yoğun hale getirebiliyorsunuz. Color Tattoo + herhangi bir kahverengi far = KALP! :)


Diğer bir kullanım şekli de instagramda paylaştığım gibi "eyeliner olarak". Evet arkadaşlar ben bunu eyelinerımın kuyruğunun altına veya üstüne uygulayarak değişik ama çok hoş bir görünüm elde ediyorum. Rengini yoğun veren bir ürün olduğu için neden eyeliner olarak kullanmayalım ki :)

Tek kötü yanı ülkemizdeki renk skalası, bu kadar güzel bir farın diğer renklerini neden getirmiyorlar acaba! Sadece sanırım 4-5 adet renk seçeneği var ülkemizde.

Fiyatı ise Gratis/Watsons/Rossman gibi yerlerde indirimde özellikle 8 TL ye kadar düşüyor. Bu far için gerçekten çok uygun bir fiyat. Her gün sürseniz bile 1 sene yetecek kadar ürün var içinde. Ben indirimlere denk geldikçe diğer renklerinden de edinmeyi planlıyorum.

İçeriğini merak edenler için:
İçerik


You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe