L'oreal Elseve Extraordinary Oil "Boyalı Saçlar için"

16:38

Herkese yeniden merhaba!
Bugün sizlere uzunca zaman kullanıp deneyimlediğim Elseve'in "mucizevi yağ" olarak reklamlarını yaptığı bu kuru yağdan bahsedeceğim. Reklamlardan etkilenmemek elde değildi çünkü benim saçlarına bayıldığım VS meleklerinden Doutzen oynuyordu :) 


 Ambalajı gerçekten şahane. Kalın cam bir şişede oldukça dayanıklı ve kaliteli gözüktüğünü söylemeden edemeyeceğim.
Ayrıca kilitlenebilir pompası olması harika, yazın seyahate çıkarken yanıma bunu almıştım ve yol boyunca hiç akmamıştı.Elbette ambalaj önemli lakin saça verdiği etki bence daha mühim. Diyorum ki keşke bunca yatırımı ambalaja yapacağına biraz da içindekine yapsaymış :) 
2 türlü kullanımı var, ister duştan önce saç diplerine getirmeden tüm saçta 15 dk bekletip durularsınız ister duştan sonra saç uçlarına kullanırsınız. 2 türlü de kullandım ve yorumlarım kesin.
Mucizevi denilen bu yağı her kullandığımda saçlarıma hayran kalıyorum çünkü resmen sarı boyalı saçlarım altın gibi ışıldıyor. AMA sadece 1 saat.. :(
Yaz tatilinde saat başı yenilesem de malum havuzun kimyasalları etki etmesin diye bu zahmete katlanmıştım. Ama normal hayatta asla yapmam. Hadi yaptım diyelim saçlarım inanılmaz ağırlaşıyor ve suratıma yapışıyor.
Verdiği tek güzellik bir miktar yumuşaklık ve nem. O da ne yazık ki gün boyu sürmüyor bile.
Sadece saçları kolay taramak için bir ürün arıyorsanız da bu gayet uygun bir ürün. 


İçeriğini yukarıda görüyorsunuz. (Fotoğrafa tıklayıp büyütebilirsiniz.) Oldukça alkollü bir ürün şahsen ben kokusunu alıyorum her kullandığımda.
Miktarı 100 ml.
Tekrar almam ama bitene kadar kullanırım israf olmaması için.
Kullanım ömrü 18 ay, fiyatı sürekli 10 TL ye düşüyor. Sarı kapaklı olan (normal saçlar için) daha etkiliymiş. Bir de onu deneyeceğim bakalım her ne kadar içimden gelmese de :)

NOT: İçeriğinde silikon bulunan ürünleri saç diplerinize uygulamamanızı tavsiye ederim. Başta dipten uca yumuşaklık güzel gibi görünse de ilerleyen zamanlarda saçlarda dökülme yapıyor.  

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe