The Balm Put a Lid On It Eyelid Primer (Far Bazı)

21:53

Bugün bir ilk yapıp 2 yazı üst üste yayınlıyorum. Hazır sıcağı sıcağına faz bazı nasıl kullanılır yazımı yazmışken okumak için tıktık.. ülkemizde bulunması en kolay,adı tekerleme gibi,adeta bir fenomen olan The Balmın far bazını anlatacağım.

eye primer
Yine çok tontik retro desenli karton kutuda geliyor. Kutuyu açtığımızda plastik bir tüple karşılaşıyoruz. 
the balm put a lid on it
Ambalajı kesinlikle harika. İncecik bir ağzı var ve tırnak ucu kadar baz kullanmak yettiği için ürün israfını önlüyor. 
Bazın yapısı incecik ancak biraz ıslak yapıda olduğu için göz kapağına sürdükten sonra 1 dk iyice oturmasını bekliyoruz.
Farı çok güzel sabitliyor. Özellikle yağlı göz kapaklarınız var ve farın gün boyu gözlerinizde durmamasından şikayetçiyseniz bu bazı seversiniz. 
Kalıcılığı ise 5-6 saat diyebilirim.
Rengini vermeyen farlarınız varsa bu baz sayesinde onlara sinir olmayı bırakıp rahatlıkla pigmentli farlarınıza kavuşabilirsiniz.
Kısacası ülkemizde bulunabilecek uygun fiyatlı en güzel baz kendisi. İndirimlerde 16 TL.

ANCAK


İçeriğine gelirseeek, aşağıda gördüğünüz gibi (içerikte ilk 3 sıralama önemli) 2. madde TALC. Alerjimin olması ayrı bir sebep evet ama göz kapaklarımın pul pul dökülmesine sebep oluyor. Ben bu yüzden kullanmıyorum. Göz derimizin en hassas bölgemiz olduğunu düşünürsek bence zaten bunu kullanmasak çok daha iyi olur ama tabii ne yazık ki talc-free far bazı yok gibi. Ben bulamadım. Gözleriniz reaksiyon göstermezse severek kullanacağınıza eminim.
the balm far bazı içeriği


You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe