Sigma F35 Highlighter Fırçası

15:10

Herkese merhaba! Bugün sizlerle favori fırçalarımdan biri olan Sigma F35 i anlatacağım.


Sigma F35


Sigma fırçalar MAC fırçalara dupe gösteriliyor. Çok fazla MAC fırçaya sahip olmadığım için bu kıyaslamayı yapamayacağım ama fırçalarının genelinin kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Gördüğünüz gibi gayet şık, ahşap siyah saplı,sentetik kıllara sahip yumuşacıcık yüzü çizmeyen bir fırça.sigma f35

Fırçanın ucu konik biçimde. Yani aydınlatıcıya batırdığınızda fırçanın her yerine değil sadece baş kısmına ürün geliyor bu da sizi disko topuna çevirmeden yeterince miktar ürün alarak prenses yapıyor. 

Ancak ben bunu en çok sabiteyici pudra kullanırken seviyorum. Allahım bu ne güzel uyumdur! Fırça orta bir boyda olduğu için göz altına cuk diye oturuyor. Ayrıca burun üzerine ve alnımın ortasına da bu fırçayla pudra sürmek çok keyifli. 

Yüzü küçük olanlar tüm yüzlerine bile bu fırçayla transparan pudra uygulayabilir veya benim gibi sadece T bölgesi ve göz altlarına pudra kullananlar.

Ayrıca kontür pudrası uygularkenki performansı da harika! İnce ucu sayesinde elmacık kemiğinin altına cuk oturuyor.

Yıkandığında henüz kıl dökmedi (5aydır kullanıyorum 2 haftada bir yıkıyorum). Ancak bu tip konik tipli fırçaların yapısının bozulmaması için yıkadıktan sonra şeklini korumak adına fırça koruyucu takmanızı tavsiye ederim aksi takdirde fırçanın uç kısmı açılacak ve bu mum ışığı görünümü kaybedecektir.

Fırçanın boyutunun tahmin edilmesi için..
Kısacası çok sevdiğim ve iyi ki aldım dediğim bir fırça. 20$ fiyatı var. 

İllaki bu fırçayı alın demiyorum elbette aynı tipteki her fırça aynı sonucu verecektir.Özellikle bu fırçayı almak isteyenlere anlatmak istedim :) 

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe