Rituel de Beaute || Özel Günler İçin Isıtıcı Bant (asrın icadı:))

19:52

Sonunda kırdım bu yazamama zincirini!

Yazıya böyle başlamak istemezdim lakin sanırım 2014 bana son aylarında da çile çektirmeye çalışıyor :D ameliyat oldum,haftalardır acısını çekiyorum,vizeler,grip,formasyon... Tamam tamam sustum!

Buraya sizi benim pms dönemimin kahramanıyla tanıştırmaya geldim! 
Ta taaa..
my hero


Hayatımda böyle bir ürün olduğunu kırk yıl düşünsem cık tahmin edemezdim. Sevgili Rituel de Beaute bana hoş bir paket gönderdi, içinden bu çıktı ve diğer her şeyi bir kenara attım diyebilirim. Sıra sıra onları da yazacağım.

Pms dönemlerinde benim kadar sancı çeken biri daha var mıdır bilmiyorum. Kız kızayız diye konuşmakta sakınca duymuyorum. Kasık bölgesine sıcaklık uygulamanın zararlı olduğunun farkındayım. Bu özel gün için üretilmiş ısıtıcı bant bu şekilde bi pakette geliyor.

özel gün için ısıtıcı bant

Paketi açtığımızda ise ortalama el büyüklüğünde arkası yapışkanlı kalınlığı çok az olan bu poşetimsi şey 8 saat ısıtma vaadediyor!? 

Sınav dönemlerinde ağrıdan ders çalışamayan ben, buna ba-yıl-dım! Sıcak su torbasının dışarıda kullanabileceğimiz bir versiyonu. İç çamaşırınıza dış kısımdan yapıştırıyosunuz (teninize değdirmeyin gerçekten oldukça sıcaklık veriyor) 

Ben kasık bölgesine değil de bel kısmıma yapıştırıyorum ve böyle bir gevşeme,minimum sancılı pms dönemi bana slm canısı diyor. 

Gelmiş geçmiş en güzel icat! Bende 2 tane vardı. 8 değil 10 saat kalıcı bi sıcaklık oldu. Zaten içindeki madde sıcaklık bittiğinde küçük küçük taşa dönüşüyor. İçinde nasıl bi tepkime oluyor hiç bi fikrim yok ama böylesine güzel bir şeyin olduğunu size haber vermek istedim.

İçeriğini merak edenler için;
açıklama


Bu markaya BİM marketlerden ulaşabiliyormuşuz ama bu ısıtıcı banttan ben bulamadım. Markayla iletişime geçip satın alabileceğim yerleri öğrenip buraya not edicem. 

Şimdilik hoşçakalın.. 


You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe