Burberry Lip Cover No:10 (Dusty Rose)

20:57

Herkese haftanın 2. gününden merhaba!
Uzun zamandır ne yazık ki uyumaya bile vakit bulamıyordum ki bloguma bakamadım tabii ki de burayı çok özledim :( 
Son zamanlarda sıkça kullandığım ama bence kışa daha çok yakışacağını düşündüğüm, ambalajda everest güzelliğini yakalamış Burberry ruju anlatayım istedim :)

VS modellerinden Rosie huntington-whiteley in o güzel dudaklarında da bu ruju sıkça görüyormuşuz! Şahsen ben stiline bayıldığım için bu ruja olan aşkım büyüdü!

Burberry Lip Cover in Dusty Rose


Objektif olabilmek adına başka blogların yorumlarını okumadan kendi düşüncelerimi yazmak istiyorum.
(Yazıyı yazdıktan sonra gördüm ki makeupalley'de gerçekten ciddi yüksek bir puan almış 4.5)

Burberry in Dusty Rose

bu ruj bana instagramda @makeuphints'in düzenlediği çekilişi kazanmamla geldi. Yoksa bir ruja ne yazık ki çok bütçe ayıramıyorum. Burberry'nin farlarıyla ilgili övgülerini duyduktan sonra merak da etmiştim bu markanın kozmetikte başarısını. Çünkü kötü bir huyum var ki giyim kuşam markalarının kozmetiğe adım atmasını bir türlü kabullendiremeyenlerdenim kendime :D

Fotoğrafımdaki güzel kolye de nesneslisimden :)


Öncelikle bu rujun tasarımı gerçekten harika tam Burberrye yakışır bir güzellikte.
Mıknatıslı kapağı sayesinde siz ters yönde bile koysanız kendisi dönüveriyor ve çantada açılma gibi bi lüksü katiyen olmuyor.Ayrıca yine Burberry desenini rujun kendisinde de görüyoruz "ben lüksüm" diye bağırıyor. (artık adını böyle söylesem sorun olmaz sanırım baklava değil Burberry deseni :D )


Bu rujun buram buram parfüm koktuğunu söylemeden geçemeyeceğim.Belki sevmeyenler için bu bi eksi olabilir.
 Rujun yapısı o kadar güzel ki özellikle benim gibi dudaklarını yiyen birinde bile çizgilere dolmadan dudakların kuruluğunu gizleyip nemlendiriyor. Ve bu nemlendirme oldukça uzun sürüyor. Benim dudaklarımda rahat 3 saat dayandı. Sonrasında yemek yediğim için büyük kısmı silindi. Böyle nem verme özellikli rujların uzun süre dudakta kalması çok mutlu ediyor beni. 

Renginini tek ve bastırmadan sürüşte bu kadar renk verdi. O yüzden bu ruju tampon hareketlerle uygulumak çok daha güzel bir sonuç veriyor. Satin yapıda oldukça güzel. Rengi bence tam kışlık fotoğafta bu kadar koyu dursa da dudak rengine oldukça yakın. 

Eğer imkanınız varsa bence mutlaka Burberrye göz atmadan geçmeyin derim ben bayıldım!

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe