Floriography Vücut Losyonu | Floriography Body Lotion

13:46

Herkese merhaba :)


Genelde ya bitmeye yakın ya da bittiğinde yazıyorum yorumlarımı ama bu kremi bir türlü bitiremediğim için yazmakta sakınca görmedim 2 aydır kullanıyorum çünkü :) 
Öncelikle bu losyon Gratise özel. Neden aldığıma gelirsek de hemen göstereyim:
Gördüğünüz üzere hayvanlar üzerinde test edilmemiş, paraben ve SLS içermeyen hatta doğal içeriklere sahip kısmen içeriği temiz bir losyon.

Benim vücudum inanılmaz kurudur. O yüzden mutlaka hele ki kışları hemen hemen hergün krem kullanmaya dikkat ediyorum kollarıma ve bacaklarıma. Bu losyonu da banyodan sonra kullanıyoruz kutusunu okuduğumda öyle belirtmişler. Ben de o şekilde kullanıyorum. 
Ciddi anlamda kuruluk yaşadığım için bu losyon beni çok tatmin etmedi açıkçası ilk bir kaç saat güzel bir nemlendirme sağlamasına rağmen gün boyu nem veremedi. Açıkçası gün içinde tekrar krem sürmeyi gerektirmeyecek bir losyon aradığım için sevemedim. Ancak normal bir cildiniz varsa sevebilirsiniz. Ben bunu bu yaz bitirip kışa biraz daha yoğun bir krem/losyonla devam etmeyi planlıyorum :) 
Ha bu arada kokusu genelde çoğu kişinin hoşuna gitmiş ama ben hiiiç sevemedim :/ gül kokusunu sevsem de bu bana baya ağır geldi. Üstelik kokusu 6-7 saat vücudumda kalıyor. Güzel bir özellik olmasına rağmen kokusunu sevmediğim için bana bu yönü pek yaramadı :) 
Kokusunun daha çok kalması için bu markanın duş jeliyle beraber kullanabilirsiniz, ben kreminin kokusunu sevmediğim için çekilişe duş jelini koydum :) 

Son olarak kendileri ne demiş bir bakalım;


You Might Also Like

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe