Bitenler #1

17:14

Herkese merhaba :) 


Bugün bi değişiklik yapıp benim okumayı deli gibi sevdiğim bitenler yazısı yazayım dedim. Böylelikle hem kısaca siz okuyup değerlendirirsiniz hem de ben ileride sevmiş miydim diye düşünmektense dönüp tekrar alırım, almam şeklinde hemen görürüm yazılarımı :) 


Bu projeyi gerçekleştirmeden önce de çok şey bitirmiştim ancak elimde çöp tutmadığım için hepsi çöpte bundan sonra fotoğraflarını çekmeden atmak yok :) 

Başlayalım mı! Sabırsızlandım! :) 

YSL Resist Long Wear Endless Comfort SPF10:  Bunun yazısını uzunca yazacağım ama yağlı ciltlere uygun dense de cildimi inanılmaz yağlandırdığı için tekrar almayacağım. Açıkçası çok özel bir fondöten değil ve bu parayı haketmiyor. İçinde çok az kaldı 2-3 kullanımlık kuaföre filan giderken kullanırım bitiririm hemen :) 

Essence All about Matt! Foundation: Bunun yazısını yazmıştım. Nefretlik bir şey 'benim için'. Hiç kullanmadım neredeyse çöpe gidiyor. Neden saklamışım bellisiz :)

Essence Long Lasting Eye Pencil: Kalem kullanmaktan nefret eden ben bile sevdim :) 2 rengini daha aldım ama bu kahve çok güzel kesinlikle bir tane daha alacağım. Bendeki rengi 02 hot chocolate. Yazısı mutlaka yazılacak bu kalemlerin! 

İnnova 52 numaralı ruj: Çok güzel dudaklarımı kurutmayan bir yapısı var. Bayadır kullanıyorum bitti sayılır. Ülkemizden bu marka çekildi ne yazık ki almak istesem de alamayacağım bir ruj :) Olay Complete UV korumalı losyon: Cildimle dehşet uyum sağlayan çok uygun fiyatlı bir losyon. İçeriği oldukça kötüymüş. Çok üzüldüm bunu görünce öyle ki Clarinsten aldığım losyon sivilcelendirdi bu kremi özlüyorum ama almak da istemiyorum :/ Şu an cilt doktorumun verdiği LRP Effaclar K kullanıyorum :) 

Rexona Women Alkolsüz Roll-on: Açıkçası bu sanırım 3. Kutum kendisiyle gayette anlaştığım gün içinde kokutmayan bi üründü. Şimdi Yves Rocher aliminyumsuz roll on kullanıyorum. Rexonayı tekrar almam doğrusu. (içerik konusunda aliminyumun zararlarını öğrendikten sonra)

Nuxe Masque Creme Fraiche de Beaute: Kremsi ve sadece yüz için değil göz altlarına da uygulanan bir maske. Göz altlarım bu maskeyi görünce kendinden geçti kuru oldukları için :D Tek kullanımlıktı (10 dk bekliyoruz ve yıkıyoruz) ve gerçekten severek kullandım özellikle göz altlarım için. Ama nem maskesine göz altım hariç ihtiyacım olmadığından sanırım bir gün kuru ciltli olursam alabilirim ancak :) 

Umarım sizlere güzel bir yazı yazabilmişimdir :) Artık biraz daha içeriği temiz, organik ürünler alma yoluna girdim. Elimdekiler bittikçe içeriği temiz olanlarla yoluma devam ediyorum :) 

Hoşçakalın hep musmutlu kalıııın❤️

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe