MOSHOS GARDEN || Tırnak Bakım Yağı

12:12

Herkese yeniden merhaba :)

Çok uzun zamandır tırnaklarım sürekli kırılıyor,soyuluyordu. Hele ki son 5-6 aydır baş parmak tırnağım tam tırnak ortasından kırılıp canımı delice yakıyordu. Yara bandıyla dolaşmaktan, oje sürememekten sıkılmıştım. Rimmel London'ın bakım kürünü denedim konuk yazarlıkta bahsettim yazısı da hemen bir iki yazı öncesinde :) 

Dün instagramda tırnaklarımın artık kırılmadığından bahsettim ve fotoğrafını koydum bugün de ben nasıl uygulamışım nelere yaramış bu bakım yağı görelim :) 
- Bu bakım yağı MoshosGarden'ın diğer ürünleri gibi %100 doğal yağlardan oluşuyor. Doğal yağlarınızı mutlaka güneş ışığı almayan nemsiz yerlere koymalısınız ki etkisi geçmesin. Ben hep dolapta saklarım ama moshos bunu düşünmüş kabını koyu renkli camdan yapmış, bir artı puan buradan :) Hemen bakalım hatta:
- Ben bu ürünü tam 2 haftadır kullanıyorum. Pek bir kokusu yok anca burnunuzu yaklaştırdığınızda hafif bir koku geliyor. Gerçekten bu kadar kurtarıcı olduğunu başta düşünmemiştim ama Rimmeldan çare bulamayınca hemen buna sarıldım. Keşke direk bunu kullansaydım. Siz de arayışlardaysanız bunu tavsiye ederim gönül rahatlığıyla, neden mi?
- içeriği gerçekten tertemiz. Ben Rimmel bakım kürünü uygularken yanlışıkla kütiküllerime de sürmüşüm ve afedersiniz normalde yumuşacık olan tırnak etlerim adeta toynak gibi olmuştu ellerime bakasım gelmiyordu. İlk bir hafta 2 günde bir tüm tırnaklarıma damlasıyla 1er damla damlattım yaydım güzelce 25-30 dakika ne kadar müsaitsem beklettim. Yüzüm ne kadar karma olsa da vücudum inanılmaz kurudur (su içmemenin zararı ne yazık ki). Kollarıma krem sürsem anında emer mesela ama tırnaklarımın yağı emeceğini hiç düşünmemiştim :)) Demek oluyor ki nemsizlikten bu haldeymişim. 
İkinci hafta ise 3 kere uyguladım. Pamuğun üzerine biraz alıp tüm tırnaklarıma sürdüm yine beklettim bir süre ve sonuç gördüğünüz gibi. 
Kütiküllerim sanki manikür yapmış gibi yumuşacık oldu ben de kesmek yerine biraz itiyorum, kesmenin sağlıklı olduğu pek aklıma yatmıyor çünkü :)

İçeriğine de bakalım hemen, 

Badem yağı , Hint yağı, Jojoba yağı, portakal yağı ve bitkisel gliserin. 
Artık beni kimse durduramaz gelsin ojeler :) 


Fiyatı da sanırım 8tl.
İncelemek ve satın almak için;
Ayrıca instgram hesaplarını da takip etmekte fayda var indirimleri takip etmek için :)

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe