Rosense Gül Suyu

11:01

Herkese günaydın :) 


Uzun zamandır bloguma uğrayamadığımın farkındayım ve burayı çok özledim! Lafı uzatmadan hemen bu güzelliği anlatmaya başlayayım :)

Öncelikle cilt ürünlerini hergün kullanılıyorsa en az 2 hafta bekleyip yorumlamak en mantıklısı. Diğer türlü yorumların objektif ve yararlı olduğunu düşünmüyorum.
Henüz 21 olmadım ve birkaç kozmetik tonik denedikten sonra hiçbir faydasını görmediğim için, zaten yaşım gereği kırışıklık karşıtı vb bir ürüne ihtiyaç duymadığımdan doğala yönelmek istedim. Organik/bitkisel bir kaç marka vardı,Lush,TBS bunlar benim ilk aklıma gelenler. Ancak bir de herkesin bildiği üzere hep bir rivayet dolaşır "gül suyu". Öncelikle gül suyunun %100 doğal ve katkısız olduğundan emin olmalıyız. Uzun araştırmalar sonunda en ulaşılabiliri benim için Rosense markasıydı. 


Sabah yüzümü yıkadıktan sonra, gece uyumadan önce makyaj temizlemenin nemlendirmeden önceki aşamasında 1 ay boyunca hergün aksatmadan kullandım. 
-Cildimde gözle görülür aydınlanma,berraklaşma çok net!
- Mutlaka her dönem cildimde 1 sivilce minik de olsa bulunur. Özellikle regl dönemimde cildimin saçmalamasını bununla dengeledim ki bu büyük artı benim için.
- 3.sü fiyatı gerçekten uygun. 
-Kokusu gül kokulu elbette ama öyle buram buram kokmuyor ben koku hassasiyeti olan biriyim ama beni etkilemedi. Mesela nivea cherry dudak nemlendiricisinin kokusu sabahları midemi çok bulandıruyor.
- Benim gerçekten 20li yaşlar için gönül rahatlığıyla önerebileceğim en güzel ve doğal tonik gül suyu. Fotoğrafta da ne kadar sevdiğimi görmek aşikar :D Kesinlikle ben 30larıma kadar sadece bunu kullanacağım ileride belki sıkılaştırıcı ürünler ekleyebilirim rutinime :) 


Son olarak internetten bulabilirsiniz, bazı markelerde, eczanelerde bulabilirsiniz. Net olarak en uygun fiyalısı internette :) 

Eksiğim varsa ya da eklemek/sormak istedikleriniz lütfen yorum bırakın.
Hoşçakalııın :)

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe