KOZMOTEK ve LİLA KUTU Alışverişim

17:24

Herkese merhaba!

bugün sizlerle internetten hem güvenli hem de sık kampanyaları olan 2 adet birbirinden güzel alışveriş sitesi ile ilgili bir yazı düzenledim :)

İnstagramdan takip edenler bilir, göz altlarımda mimik kırışıkllıklarım var ne yazık ki ve yaşım 21. Benim gibi yaşıtlarım ı da bu konuda yakında aydınlatacağım şahsen büyükçe bir araştırma içindeydim haftalardır. 

Gelelim alışverişime. İlki göz altı kremi ile ilgili küçük bir alışveriş. İçeriği benim için kesinlikle düzgün olmalıydı,içeriği en temiz olan ise aşağıda göreceğiniz Nonique Göz Altı Sıvısı oldu. Evet sıvısı, kremi değil. Daha hafif bir yapıda çünkü. Yaşınız benden büyükse yeşil olanı yani kremini tercih edebilirsiniz. Ben bu kremi alırken kargo ücretsizdi. Siparişim 1 günde geldi. Gayet memnun kaldığım ve içeriği temiz ürünler satmaya gayret eden bir site, buradan güvenlikle alışveriş yapacağım bundan sonra :)
- Soldaki benim yeni bebeğim, sağdaki de hediye olarak gönderdikleri Revigen şampuan :) hiç açmadan çekilişe koyayım diyorum :)


Son olarak da Kozmotek alışverişime buyuralım. Saç boyatmak için kuaförde 1-2 saat harcamaktan da istediğim dibi tutturamamalarından da,tutturan kuaförlere de çok para döktüğümden kendim boyama karar verdim. Bununla ilgili yazım da geliyor kızlar sizi kurtarıcam!:D
Şu sağdakiler benim boyalarım Loreal aldım,çok övülüyor :) Üstelik de bu sitede 35liraya kargo ücretsiz, ben de yedekledim boyamı bayıldım bu kargo ücreti şeyine :) ayrıca canlı yardım da alabiliyosunuz ki bu da harika bişey bana faydası dokundu. Yanındaki testerlarımı gördünüz mü resmen deliye döndüm! Seviyorum kozmotek'i! Sık sık da çeşitli kampanyalar oluyor bu site benim saç için en birinci gözdem oldu!

Tekrar görüşmek üzere,sağlıkla kalııın:)

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe