FLORMAR DELUXE SHINE GLOSS

12:19

Herkese yeniden merhaba :)
Bugün size bitmek üzere olan rujumdan bahsedeceğim, toplam kaç kere kullandım saymadım ama eminim çok değildir :)
Direk sitemkar bir giriş yaptığımın farkındayım,isyanım gramaja! :D

Ben hemen özelliklerine geçmek istiyorum bu rujun,
-Tahmin edersiniz ki ambalajını beğendim; şık,güzel ve çantada açılmıyor.
-Özellikle nemlendirici özelliği olan rujları tercih ediyorum,dudaklarım kuru ve dolgun. Dolgun dudaklar çatlak olunca felaket görünüyor ühü
-İçerisinde argan yağı olduğunu söyledi görevli, ne yağı vardır bilemiyorum ama dudaklarımı nemlendirmese de kurutmadı ve çatlaklara dolmadı.
-Mat değil kesinlikle ama parlak da değil. Gloss demesi sizi şaşırtmasın.

-Rengi böyle çok koyu dursa da tek katta bu kadar renk vermiyor, günlük makyajımda sık sık yer verdim bu ruja çünkü dudak renginden çok bariz bir patlaklığı yok
-Bordo olacakken mürdümleşmiş bir rengi var (Tamam kabul renk tarif etmede iyi değilim içinde morluk olduğunu anlatmak istedim :D)
-Bastırarak sürüldüğünde ise morluk ortaya çıkıyor.


-Söylediğim gibi korkulacak bir renk değil. Dudaklarım yukarıdaki gibi çatlaktı ama çizgi aralarına çok dolmadı. Bu özelliğini çokça sevdim.
-Benim için tek eksisi gramajına dikkat etmemiştim alırken ve o kadarcık ruja 18tl vermeyi sevmemem. Neticede nemlendirme özellikli rujlar bir tık daha çabuk bitiyor. 
-Onun dışında gayette tavsiye edebileceğim yapıda güzel bir ruj. Çok renk seçeneği yoktu aklımda bariz bir renk kalmadı ama bu seriyi sevdim. 

Son olarak belki bir şikayet olacak bu ama Flormar mağazalarındaki çalışanların bu denli sanki çalacakmışız gibi bakmaları yüzünden hiç bir şeyi kurcuklayamıyorum. Bu ruju da sanırım 2 dakikada alıp çıkmışımdır. Sırf bu yüzden Flormar'a giresim dahi gelmiyor.Yetkililerin dikkatine yani :)


You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe