ALIX AVIEN PARIS MAXILIP LIPSTICK NO.69

18:09

Sürekli buraya bir şeyler yazmak istesem de maalesef yoğunluklarımdan dolayı aktifçe kullanamıyorum!
Bugün dinlenme biçimim olarak bloguma uzun zamandır kullandığım ve artık saçlarımın renginden dolayı artık beni soluk gösteren ama harika bu bebeği sizlere göstermeye geldim :)

Belki çoktandır haberiniz var belki denemediniz. Denemeden önce bu yazımı okuduktan sonra karar verin diyorum :)


Öncelikle;
Alix Avien bu ruj için ne diyor;
Özel formülü dudak çizgilerindeki görünümü azaltır ve sık kullanımda dudaklarda %40'a kadar artmış bir dolgunluk verir. Yoğun nem verme özelliği ile de dudaklar %60 daha çok nem kazanır.


Ben ne diyorum: ''AYNEN!''
Yani dolgunluk kısmını bilemiyorum alırken neler vaad ettiğine bakmadığım için dudaklarımın 4 ay önceki haliyle şimdiki halini kıyaslayamadım. Ancak o kadar güzel ki yapısı, adeta bir lipbalm gibi yumuşacık oldukça nem veren kremsi bir ruj.
Renk skalası oldukça geniş, ben 69 numaralı içinde hafif pembelik barındıran kahvemsi bi' renk. Çok doğal günlük bir ruj. Yoğun sürdüğünüzde (bastıra bastıra)  -ki yapmayın böyle şeyler:)- kahve oluyor rengi.
Zaten makyaj yapmamızın amacı da kusurlarımızı en doğal şekilde örtmek ekstra güzellik kazanmak olsa gerek .
Çok hafif bir şekilde sürdüğümde aşağıdaki gibi dudak rengine yakın bi' ton oluyor.

                                Kalıcılığı ise sıradan bir ruj kadar.


                      VEEE BOMBAA ŞİMDİ GELİYOOOR.

Yılın birbirine en çok yakışan çifti olarak sizlere takdim ediyorum efendim. Pastel'in dudak kalemiyle tıpatıp aynı renkteler. Öncelikle kalemle üst dudağımın 'M' harfi gibi olan yerini belirginleştirip ardından rujumu sürüyorum ve enfesto dudaklar! Kalemin yapısını çok sevmesem de birbirlerine çok yakıştıkları için ayrı düşünemiyorum birbirlerinden :)

 Sanırım bir indirim zamanıydı watsons'tan 13lü bi rakama almıştım normal fiyatı da 15li bişiy olması gerek :)You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe