L'oreal Makyaj Temizleyici (Göz ve Dudak)

18:03

Sendromlu bir günün sendromunu atmaya geldiiiim :) Herkese merhaba!


Sık sık yazı yazmayı sevsem de mevcudumuz az olduğu için bu aralar instagramda oldukça aktifim! :) Instagram sayfama İletişim bölümümden ulaşabilirsiniz hatta şuraya da bırakıyorum: www.instagram.com/1rimel1allik


Gelelim bugünkü konuğumuza, ben bunu uzunca bir süre kullandım. Bu fotoğrafı da ilk aldığımda çekmiştim,ışıktan da anlaşılıyor sanırım bir yaz günüydü :)


Benim bir makyaj temizleme suyundan beklentim; Telescopic maskaramı güzelce temizlesin ve maybelline'in inatçı (ama mükemmel) gel eyelinerını ustaca silsin. Gözlerimde de yağ bırakmasın. Hayır çok şey istemiyorum! :D

Ben bunu uzunca bir süre kullandıktan sonra annem ve arkadaşlarımın uyarmasıyla göz altımda yağ bezeciklerinin çıktığını gördüm. Gerçi dibinde zaten 1 parmakçık kalmıştı geç farketmiştim.

Onun dışında normal eyelinerları ve maskaraları çıkarmada başaralı olduğunu, kırmızı ruj çıkarmada ise 2 kere silmek gerektirdiğini söyleyebilirim. 10 üzerinden 7 verirdim eğer yağ bezecikleri yapmasaydı. Bende olması sizde olacak anlamına gelmez kesinlikle bana uymayın :)

Tekrar alamayacağım maalesef ki. Ayrıca göz makyajımı hiç acıtmadan Dalin bebe şampuanıyla çıkarıyorum artık cildim herhangi bir reaksiyon vermedi bu temizleme şekline ve tamamen arındırıyor gözümden makyajı. 
Yağ bezeciklerime çözüm olarak saf gül suyu kullanıyorum 1 ayda %50si düzeldi diyebilirim. Geçene kadar devam edeceğim! :) 


Son olarak sanırım marketlerde,gratis,watsonslarda çok yerde satışı var. Genelde sevmeyeni az olan bir ürün. 9 tl gibi de bir fiyatı olsa gerek hatırladığım kadarıyla.

Yeni bir yazıda görüşmek üzere hoşçakalıııın ^.^

www.facebook.com/1imel1allik

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe