L'oréal Caresse Lipstick (04) Rose Mademoiselle

18:43

Herkese tekrar merhaba ^.^

Bugün yorumlayacağım ruj çıktığında oldukça merak ettiğim Caresse serisinden 04 numaralı olanı. (Şahsen kuru dudaklara sahip olduğumdan nemlendiren ruj çıktığını duyunca yerimde duramıyorum,gerçi bu rujda dursam iyi olurmuş.Beğenmedim.)

Öncelikle bu ruj bana Bengisu Yazıyor..'dan YSL fondöteni aldığımda hediye gelmişti. İnce düşüncesi için çok teşekkür ederim :)


-Uğradığım Gratislerin hiç birinde bu rujların testerlarını göremediğim ve internetteki swatchlara pek güvenemediğim için de alamamıştım.
-Ambalajı gayet güzel. Sağlam ve çantada açılmıyor.
-Açıkçası bu ruju gördüğümde aa keşke Alix Avieni almasaydım dedim renkleri dışarıdan benziyor gibiydi.Alakası yokmuş tabii ki Alix Avien iyi ki alınmış, Hatırlamak için tıktık...-Öncelikle söylemeliyim ki kalıcılık sıfır. 1 saati bulmadan yok oluyor. Hafif rengi kalsa yine şükredeceğim ama yok!
Diğer bir diyeceğim de bu renge özel diğer renkleri kastetmiyorum, mavi alt tonlu (diye düşünüyorum) pembe olduğundan dişleri sarı gösteriyor. Yüzüm pismiş gibi oluyor.Hiç mi hiç yakıştıramadım kendime :( Bu seriyi unutarak yoluma devam ediyorum..

Swatchlara gelelim;

Güneşsiz ortamlarda çok fena durmasa da;

Dudaklarım koyu renkli olduğundan rujlar hep bir tık daha koyu duruyor dudaklarımda hele gün ışığında çektiğim şu fotoğrafa bakar mısınız, töbe bismil kendimde görmekten nefret ettiğim bir renk hani pembeydi bu -.-

Tekrar alır mıyım? Yapısı çok nemlendirmese de kurutmadığı için ( Renk çeşidi çok fazla gerçekten cezbedici.) almak isteyebilirdim ancak kalıcılık konusunda beni hüsrana uğrattığı için tekrar almam. 25 liraya değmez diye düşünüyorum.

You Might Also Like

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe