L'oreal Paris 3 Etkili Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

19:26

Haftanın ilk gününden herkese merhaba, umarım gününüz güzel geçmiştir!

Uzunca bi' süre önce L'oreal yeni makyaj temizleme suları çıkardı. Ben de meraklanıp bunu ve de çift fazlı makyaj temizleme ürününü almıştım. Yeterince bir süre kullandığım için hatta minnacık kaldığı için çöpe gitmeden yazmak istedim!Televizyonlarda reklamını görüp 'vay canına' olmuştum :) Çünkü bu temizleme suyu hem tahriş etmeden,ovalamadan durulamadan (ben ne kullanırsam kullanayım yüzümü yıkıyorum gerçi) makyajı temizlemeyi, cildi rahatlattığını yumuşattığını söylüyor. Ayrıca parfüm ve paraben içermiyor L'oreal için güzel bir yenilik olmuş kanımca.
Ben hassas ciltler için olanını aldım çünkü cildim herşeye tepki verebiliyor.

-Cildim karma. Gerçekten su gibi ve parfümsüz olduğu belli. Koku hassasiyetim olmasına karşın beni çok rahatsız etmedi.
-Cildim karma demiştim, yüzümü bununla temizlediğimde cildimde yağlı biryer kalmıyor.
-İlk 1 dakika kadar yapış bi his veriyor sonra geçiyor.
-Makyajın çoğunluğunu temizlese de ikinci kere yüzüme temiz bir pamukla uyguladığımda hala makyaj kalıntısı kaldığını görebiliyorum.
-Maybelline gel eyelinerımı imkanı yok temizlemedi, rimelimi de temizlemedi. Ovalamamak gerektiği için gözleri o bölgede bir işe yaramıyor kesinlikle.
-Cildimde yanma,sivilce,tahriş gibi bir olay olmadı.Son olarak indirimde 10-12 tl arası bir fiyata almıştım. Tekrar bundan alacağımı düşünmüyorum. Blog yazmak çok güzel bi'şey geri dönüp baktığımda neleri sevip sevmediğimi görüyorum ona göre düzgün bir alışveriş yapıyorum :)

Hoşçakalın,sevgiyle kalın ^.^

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe