İLK ASOS (www.asos.com) ALIŞVERİŞİM

23:26

Herkese tekrardan merhaba :)

Bugün sizlere uzun zamandır www.asos.com sitesine iç geçirdiğim, onlarca kıyafetine aşık olduğum ancak kredi kartı sahibi olmadığımdan alışveriş yapamadığım bu siteden bahsedeceğim.

Öncelikle Butişka (Bir facebook butiği) sayesinde oradan beğendiğim bir ürünü deneme amaçlı sipariş verdim. Kaliteli midir? Kesin gelir mi? Güvenilir mi? gibi sorular kafamda dönerken, en iyisi küçük bir şey satın alayım ve deneyeyim. Uygunsa Türkiyede bulamadığım, özellikle de Türkiyede elbise boyları minicik olduğundan ASOS'tan uygun boylu sipariş verebilirim diye düşünüyordum. Butişka ile de ilk münasebetimiz bu güzel alışveriş sayesinde gerçekleşti :) Ayrıca ona da burdan çok teşekkür ediyorum çok ilgili bir butikçi!

Ben genelde sade giyinen ve takılarla kıyafetlerine hareket katan biriyimdir. ASOS'tan da uzun zamandır aşk yaşadığım bir küpeyi satın aldım. 15-20 günde geliyor. Ancak benim kargom 1 ay gelmedi. Asos'a mesaj attık ve hıphızlı döndüler!  Hiçbir ücret almadan tekrar yeni bir küpe kargoladılar. Ve bu sefer 15-20 günde elime ulaştı!

Neden bu siteye bayıldım?

-Kargo ücretini ASOS kendisi karşılıyor! Harika değil mi sizce de?
-Eğer kargonuz kaybolursa, ek ücret talep etmeden yenisini size kargoluyorlar.
-Site mesajlarınıza kesinlikle hızlı bir dönüş yapıyor.
-Paypal ile ödeme yapılıyor.
-Sık sık indirime giriyor.
-Ve kesinlikle kaliteli!
-Kargom pıtırcıklı balonlu poşete çok iyi bir şekilde sarılmış korumalı bir şekilde elime ulaştı.Kesinlikle tekrar alışveriş yaparım. Ayrıca kredi kartı olmayanlar da buradan Butişka butik ile alabilirler. Gayet makul çok az karla size fiyat söylüyorlar. Eğer kredi kartınız varsa da kendiniz başınıza siteye kolayca üye olup alabilirsiniz :)

                                                          Güzel bir küpe kutusu ile geldi :)

                                                   Fotoğraftakiyle tamamen birebir bu önemli!Bu da bendeki duruşu :) Ben basic tshirtlerimle kombinliyorum genelde çok da güzel oluyor :) Yakında küpelerimle kombinimi ve makyajımı ekleyeceğim!

Benim asos'tan büyükçe bir wishlist'im var. Bir kaç elbise alacağım yaza kadar sanırım. Umarım faydalı bir post olmuştur.

Hoşçakalın!

You Might Also Like

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe