Giorgio Armani Si Parfüm | Kendi tenimdeki izlenimim

15:45


Öncelikle başlamadan belirtmeliyim ki parfüm gurmesi değilim elbette ki bunda öğrenci olmamın da etkisi büyük, malum parfüm fiyatları :)

Bu parfümün reklamları döndüğünden beri bende büyük bi' merak oluşmuştu. Şans eseri bir arkadaşım bende iki tane testerı var diyerek birini bana verdi bloguma yazmam için. Onu burdan öpüyorum.

Şişesinin tasarımı kesinlikle beni etkiledi çünkü çok zarif! Peki parfümü tenime sıktığım ilk andan itibaren ve sonrasında 3 saat içinde bendeki etkisi nasıl oldu?

 İlk sıktığımda oldukça yoğun bir meyve kokusu geldi, çok uzun sürmedi ardından ilk yarım saat içinde sanırım içindeki frezyanın etkisiyle parfüm bileğimde ekşidi :) kısacası benim için kötü bi deneyim oldu.
Örneğin arkadaşımın teninde ekşimedi ve vanilya kokusunu daha çok hissettim. Mükemmel,enfes diyemem ama bazı tenlerde hoş durduğu yadsınamaz. Kalıcılığı ise gün boyu kendini hissettiriyor.


Parfümün tenden tene değiştiğini en çok hissettiğim parfüm bu oldu. Favori Armani parfümüm hala Code, nerede duysam içimin gittiği kokulardan biridir :)

Eğer satın almak isterseniz fiyatı:
50 ml 209 lira sanırım
Ancak şu an mizu.com'da indirim var 100 ml 209,90 tl. Linkini buraya bırakıyorum :)


Sevgiyle kalın..

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe