Avon Advance Techniques-Saç Serumu

21:49

Herkese merhaba tekrardan :)

Postlarımı sıklaştırmaya başladığımı söylemiştim. Bugün de aklımda çok fazla şey olmasına rağmen geçenlerde bahsettiğim L'Oréal Paris Elseve Color Vive "benim bebişim ♥"  yazısı burada saçlarıma tek başına iyi gelmesine rağmen boyalı saçlarım artık ekstra ürünler istiyor. 


Genel olarak saç bakımım 20-25 günde bir kez zeytinyağı sürüp kafama bone takıp saatlerce beklemek. Haftada 1-2 kere milkshake saç bakım köpüğüm (yazısı gelecek.) ve kabardığı zamanlar veya ısı uygulayacağım zamanlar Avon'dan bu minik serum oluyor.

 -Ambalajı gayet dayanıklı camdan ve pompası da gayet kullanışlı. Saçlarımın uzunluğu belime kadar 10 cm kadar yukarısından uçlara doğru sürüyorum. Diplere gelince yağlandırıyor. 2-3 pompa tüm saçıma yetiyor.
- 30 ml miktarı. Sürekli kullanmadığım için beni baya götürüyor.
-Eğer saçlarınız elektrikleniyorsa bunu  saç diplerine getirmeden elinize 2 pompa alıp hafifçe elinizin içinde dağıtıp saçlarınızı yukarıdan aşağı doğru mıncıklayın parmaklarla tarar gibi.
-Benim saçlarım boyamadan önce çok daha kabarıktı ve bunu sürüyordum oldukça da işe yarıyordu. Şimdi ise özellikle maşa yapmadan önce kullanıyorum. 
-Süper ötesi etkileri olmasa da benim için hoş bir ürün. Hele ki indirimlerde alıyorum 2 tane bi dahaki indirime kadar haylice yetiyor annemin de arada benden araklamasına rağmen :) 

İndirimlerde 5-6 tl kadar uygun bir fiyata düşüyor. Şahsen ben Avon markasından genellikle memnun kalmam ve içlerinden güzel olarak tanımlayabileceğim nadir ürünlerden biri de bu serumdur.Sağlıkla ve sevgiyle kalııın bir sonraki yazıya kadar hoşçakalın ^.^

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe