L'Oréal Paris Elseve Color Vive (Renk Koruyucu Saç Bakım Maskesi)

22:00

  
İşte uzun ve sürekli karışan, taramakta zorluk çektiğim boyalı saçlarımın aylardır aşk yaşadığı ürün

 İlk aldığımda kutusu bu şekildi, daha sonra değiştirdiler sanırım gerçi hala bazı marketlerde bu kutulusundan da var. Önemli olansa şu pembiş krem. İyi ki şampuan kutusu gibi değil. Çünkü son damlasına kadar kullanabiliyorum böylelikle.


Saçlarımın yapısından bahsedeyim öncelikle;
Saçlarım gür, dipleri yağlanmaya meyilli ama boyalı olduğu için dipten sonrası kuru, çabucak birbirine karışan ve açmaya çalışırken hem canımı acıttığım hem de uçlarını kırdığım inatçı bir kıl topluluğu.  Yakışsa kısacık kestirip oh kurtuldum diyeceğim zamanları sıkça yaşattı bana! 


Taa kii öylesine aldığım bu kremle tanışana kadar herşey siyah beyazdı.. -Baya dramatize ettim :):)-

Ben bunu her banyoda kullanıyorum. Saç kremi kullanmıyorum çünkü saç kremi sadece duşta yumuşaklık sağlıyor. Oysa bu bakım maskesi benim istediğim herşeyi karşılıyor.İsterseniz saç köklerinize de uygulayabiliyorsunuz yağlandırmıyor kepeklendirmiyor aksine dipten uca yumuşacık ve parlak saçlarım oluyor. Kabarmasını da önlüyor. En önemlisi ağırlaştırmıyor.

Bir kremden ne istersiniz deseler sanırım bunları sayardım. Kaç kutu bitirdiğimi hatırlamıyorum :) Yeni yıl indirimiyle de yine stokluycam! 

Benim vazgeçilmezim oldu açıkçası içinde sülfat olmadığı için de kullanırken içim bir nebze daha rahat :)

Mutlaka mutlaka denemelisiniz! Gramaj olarak 300ml. İndirimsiz sanırım 11 tl gibi birşeydi indirimde 6 liraya almıştım, yine stok yapıcam benden söylemesi :)

Saç bakımımda kullandığım 3 temel ürünümden biri buydu. Devamı gelecek! :)

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe