MAYBELLINE COLOR SHOW OJE 357 NO

19:42

Uzuuunca bir aradan sonra tekrar merhabalaaar :)

Finallerim dolayısıyla bi' süre buraya uğrayamadım buraya ve bu arada baya yazacaklarım da birikti.  Neden ilk bu postu seçtiğime gelirsek; henüz piyasaya yeni sürülmüş bir ürün e ben de çıkar çıkmaz aldım tutamadım kendimi :)

Öncelikle çok fazla renkli oje süren biri değilimdir. Bordo,kırmızı,siyah benim favorilerim. En fazla rakı beyazı oje sürerim.

Aslında cezbeden çok güzel renkleri vardı ama ben yine de her ihtimale karşı rengini nasıl vereceğini bilmediğimden ilk olarak 357 numarasını aldım. İsmi de 'Burgundy Kiss' miş çok tatlı değil mi? :) Klasik bordo tabi rengi sizi de sabırsızlandırmadan swatcha geçiyorum ^.^

İşte karşınızda Burgundy Kiss
 
Buradan itibaren Flormar'ın 352(bordo) rengiyle kıyaslayarak devam edelim diyorum.
 
 
-Flormar 11 mL, Maybelline 7mL.
-Flormar 2tl,Maybelline 5tl.
-Flormarda bu bordo rengini elde etmek için 2 kat sürmeniz gerekiyor aksi takdirde bordo değil koyu kırmızıyla karşı karşıya kalıyorsunuz, Maybelline tek katta bu nefis rengini veriyor. E dolayısıyla Flormar 11mL değil 5,5mL oluverdi :)
-Maybelline oje hemen kuruyor.
-Daha önceleri hep Flormar,Pastel,Golden Rose kullandım,ojelere öğrenci olduğumdan olsa gerek fazla bütçe ayıramıyorum. Beni tatmin ediyordu. Ancak Haftada 3 kere en fazla oje değiştiririm, ve bir dahaki haftaya artık tırnaklarım kırılmaya başlardı. Flormardan vazgeçiş sebebim oldu.
-Evet Maybelline bi tık fazla fiyatta ama gramajını özelliklerini düşününce benim artık tercih edebileceğim bir marka haline geldi.
-Flormar herkeste aynı etkiyi yapmayabilir,annem ve bende bu şekilde zarar verdi.
 
 
Kısacası ben bundan böyle bi' süre daha Maybelline kullanıp deneyeceğim,kırılma olursa tekrar başka markalara da yönelebilirim. Çok çeşit renkleri vardı dışından gördüğünüz renk hemen elde ediliyor,tedirgin olmadan alabilirsiniz :)
 (Oje için çok geç kuruyor diyenler de var herkeste aynı tepki oluşmuyor sanırım,yanıltmak istemem)
 
 
Hoşçakalın,
Gülüş >.<

You Might Also Like

Google+ Followers

Bumerang - Yazarkafe

Subscribe